/
Over Dujob

#Focus

De beste banen
in de techniek, metaal, industrie en logistiek

Bij ons vind je de beste banen en opdrachtgevers voor doeners in de techniek, metaal, industrie en logistiek. Wij koppelen jou aan deze opdrachtgevers, zodat je zeker weet dat jij het beste uit jezelf kunt halen.

Contact opnemen
Inschrijven afbeelding

Specialist in het
vinden van jouw baan

Wij zijn specialist in het vinden van de juiste baan voor jou. Vol passie en gedrevenheid gaan we net zo lang op zoek tot we die ene baan en opdrachtgever hebben gevonden die bij jou passen. Wij begeleiden jou en investeren in jouw talent door middel van trainingen en opleidingen. Wij van Dujob zijn ook echte doeners en geloven in ‘gewoon doen’. Zowel jij als onze opdrachtgevers zijn liever aan het werk, dan druk met het zoeken en regelen van werk.

Daarom is iedereen bij Dujob erop gericht om jou en onze opdrachtgevers zo snel en zo goed mogelijk te helpen. Zo maken we met de nieuwste wervingstechnieken en een persoonlijke aanpak de perfecte match tussen jou als werkzoekende en onze opdrachtgevers, zodat jij de baan vindt die bij je past. Bij Dujob ontwikkel jij je echt verder!

Het team

Hadden we al gezegd dat we van persoonlijk houden? Daarom stellen we onszelf ook graag aan je voor:

Glenda Smit

Glenda Smit

Consultant

glenda@dujob.nl 06 10 02 05 63
Jesca de Best

Jesca de Best

Accountmanager

jesca@dujob.nl 06 24 84 77 50
36 A5420 2

Lennard Verolme

Consultant

lennard@dujob.nl 06 45 50 08 93
Anna Sosna

Anna Sosna

Consultant

anna@dujob.nl 06 10 02 05 76
Dominika Kumor

Dominika Kumor

Consultant

dominika@dujob.nl 06 19 29 42 22
Grazyna Michla

Grazyna Michla

Consultant

grazyna@dujob.nl 06 82 06 26 63
Branche industrie zwart wit

Kelly Bleeker

Accountmanager

kelly@dujob.nl 06 10 02 05 21
Rene Hakvoort

René Hakvoort

Accountmanager

rene@dujob.nl 06 57 82 25 25
Dubbele Ras 01

Dubbele Ras

Operationeel directeur

dubbele@dujob.nl 06 23 69 92 96
Branche industrie zwart wit

Agnieszka Beata Nowak

Consultant

Agnieszka@dujob.nl 06 13 61 63 27
Branche industrie zwart wit

Jola Barylak

Consultant

jola@dujob.nl 06 13 68 36 06