Contact

Ben je op zoek naar een nieuwe baan of wil jij hulp bij jouw personeelsvraagstuk? Wij helpen je graag verder! Laat je gegevens achter via onderstaand formulier, wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

Contact - Dujob

Contactformulier

Vul hier je gegevens in en wij nemen contact met je op.

Dujob

Uitzendbureau
Tel. 0527 240 339 E-mail info@dujob.nl
E-mail

Dujob
Traktieweg 8c
8304 BA Emmeloord

Het team

Bij Dujob houden we van persoonlijk. Zo kennen we al onze opdrachtgevers persoonlijk, leren we jou graag persoonlijk kennen en stellen we onszelf ook graag aan je voor:

Rein Ter Wiel - Dujob

Rein ter Wiel

Business Unit Manager

rein@dujob.nl 06 23 67 90 19
Glenda Smit - Dujob

Glenda Smit

Teammanager

glenda@dujob.nl 06 10 02 05 63
Jesca de Best - Dujob

Jesca de Best

Teammanager

jesca@dujob.nl 06 24 84 77 50
Rene Hakvoort - Dujob

René Hakvoort

Accountmanager

rene@dujob.nl 06 57 82 25 25
Kelly Bleeker - Dujob

Kelly Bleeker

Accountmanager

kelly@dujob.nl 06 10 02 05 21
Lennard Verolme - Dujob

Lennard Verolme

Accountmanager

lennard@dujob.nl 06 45 50 08 93
Anna Sosna - Dujob

Anna Sosna

Fieldmanager

anna@dujob.nl 06 10 02 05 76
Dominika Kumor - Dujob

Dominika Kumor

Consultant

dominika@dujob.nl 06 19 29 42 22
Grazyna Michla - Dujob

Grazyna Michla

Consultant

grazyna@dujob.nl 06 82 06 26 63
Agnieszka Beata Nowak - Dujob

Agnieszka Beata Nowak

Consultant

Agnieszka@dujob.nl 06 13 61 63 27
Jola Barylak - Dujob

Jola Barylak

Consultant

jola@dujob.nl 06 13 68 36 06
Kasia - Dujob

Kasia Staszczak

Consultant

k.staszczak@dujob.nl 06 82 05 55 07
Branche industrie zwart wit - Dujob

Fenna Waterlander

Consultant

fenna@dujob.nl 06 10 02 06 29
Kim ter Averst - Dujob

Kim ter Averst

Backoffice medewerker

kim@dujob.nl 06 57 59 05 73