Contact

Ben jij op zoek naar een nieuwe baan? Wij helpen je graag! Schrijf je vrijblijvend in, wij nemen zo snel mogelijk contact met je op om jouw mogelijkheden te bespreken.

Contact image

Contactformulier

Vul hier je gegevens in en wij nemen contact met je op.

Dujob

Uitzendbureau
Tel. 0527 240 339 E-mail info@dujob.nl
E-mail

Dujob
Traktieweg 8c
8304 BA Emmeloord

Het team

Bij Dujob houden we van persoonlijk. Zo kennen we al onze opdrachtgevers persoonlijk, leren we jou graag persoonlijk kennen en stellen we onszelf ook graag aan je voor:

Heleen Reijenga

Heleen Reijenga

Business Unit Manager

heleen@dujob.nl 06 10 02 05 95
Glenda Smit

Glenda Smit

Consultant

glenda@dujob.nl 06 10 02 05 63
Jesca de Best

Jesca de Best

Accountmanager

jesca@dujob.nl 06 24 84 77 50
Thirsa van der stelt

Thirsa van der Stelt

Consultant

thirsa@dujob.nl 06 19 40 55 71
Ruth Versluis

Ruth Versluis

Commercieel Assistent

info@dujob.nl 0527 240 339
Dubbele Ras 01

Dubbele Ras

Operationeel directeur

dubbele@rokgroep.nl 06 23 69 92 96
Rene Hakvoort

René Hakvoort

Accountmanager

rene@dujob.nl 06 57 82 25 25
Ruben Zeeman

Ruben Zeeman

Consultant

ruben@dujob.nl 06 10 02 05 21
Anna Sosna

Anna Sosna

Consultant

anna@dujob.nl 06 10 02 05 76
Grazyna Michla

Grazyna Michla

Consultant

grazyna@dujob.nl 06 82 06 26 63
Dominika Kumor

Dominika Kumor

Consultant

dominika@dujob.nl 06 19 29 42 22
Polina Popova Robaard

Polina Popova Robaard

Consultant

polina@dujob.nl 06 82 08 18 36
RZ2 1388

Johan Oost

Algemeen Directeur

johan@dujob.nl 06 23 50 51 21

Dubbele Ras